O NÁS

MUDr. Anna Dubayová - specializace vnitřní lékařství

 

Lékařka MUDr. Anna Dubayová se od absolutoria na lékařské fakultě trvale věnuje interní medicíně, v letech 1971-1978 pracovala na Interní klinice Strahov, kde současně působila jako vysokoškolský pedagog, věnovala se kardiologické a nerfologické problematice. V oboru interní medicíny složila v letech 1974 a 1978 dvě interní atestace. V roce 1990 získala aprobace v ultrazvukové diagnostice - UZ břicha a echokardiografii. Od toho roku pracuje jako ambulatní internista. V r.1992 založila soukromou interní ordinaci na Praze 10.

 

Nyní se specializuje na prevenci a léčbu kardiovaskuálrních nemocí, hypertenze, metabolického syndromu, nemocí zažívacího traktu a ledvin. Lékařka si rozšířia specializaci všeobecného interního lékařství o ultrazvukové zobrazovací metody - UZ břicha a základní Echo. Pravidelně se účastní domácích a mezinárodních kongresů a odborných studií. Je členkou České lékařské komory a České internistické společnosti Jana Evangelisty Purkyně.

 
Naše ordinace je vybavena moderními přístroji:

  • EKG 
  • SONOGRAF - ultrazvuk břicha, základní ECHO
  • HOLTER TK - speciální vyšetřební krevního tlaku

 
V rámci zdravotního pojištění bezplatně ošetříme klienty těchto zdravotních pojišťoven:

Všeobecná zdravotní pojišťovna - VZP (111)
Vojenská zdravotní pojišťovna - VOZP (201)
Oborová zdravotní pojišťovna - OZP (207)
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR - ZPMV (211)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna - ČPZP (205)

K ošetření jsou přijímáni i pacienti z nesmluvních pojišťoven. Klienti bez pojištění jsou přijímáni dle platného ceníku. Akutní pacienty ošetřujeme ihned, na neakutní vyšetření je třeba se objednat.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu, vedoucí lékařka MUDr. Anna Dubayová.

Interna Sono Echo ORDINACE VNITŘNÍHO LÉKAŘSTVÍ